ПОЧЕТНА | КОНТАКТ | МК | SQ | EN |
Вести
Денес Вицепремиерот Арбер Адеми присуствуваше на состанокот на Премиерот г. Емил Димитриев со грчкиот министер за надворешни работи г. Никос Коѕиас во Владата на Република Македонија
14:00, четврток, 25 август 2016
Сподели ја содржината!
Вести
Програмска мисија за ИПА Акциските програми за 2019 и 2020 година
Османи: Северна Македонија ги почнува преговорите оваа година
ОСМАНИ: ОЧЕКУВАМЕ ИЗВЕШТАЈ ОД ЕВРОПСКАТА КОМИСИЈА ЗА КОНФИРМАЦИЈА НА ОДЛУКАТА ЗА ПРЕГОВОРИ
ОСМАНИ: ИМПЛЕМЕНТАЦИЈАТА НА ПЛАНОТ 18, ОСНОВА ЗА УШТЕ ЕДЕН ПОЗИТИВЕН ИЗВЕШТАЈ ОД ЕК
Трет состанок на Управниот комитет на проектот „Поддршка за управување со фондовите на ЕУ“
   
Процес на преведување
Поважни документи
Бази на податоци
Општо
Обука
Центар за Обука на СЕП
Стипендии
Соработки
Комуникација со јавноста
Испитување на јавното мислење ИРИ
Кампањи
Испитување на јавното мислење
ЛИСТА НА ИНФОРМАЦИИ ОД ЈАВЕН КАРАКТЕР
Конкурси за вработување
Документи
Бази на податоци
Слободен пристап до информации
Регистар на документи
Регистрација на проекти
Е-набавки
Вести
Публикации
За нас
Организација
Систем за управување со процесот на пристапување кон ЕУ
Проектни единици
Заменик Претседател на Влада за Европски Прашања
Државен Секретар
Државни Советници
Сектори
Кон преговори
Хронологија
Процес на пристапување кон ЕУ
Преговори
НПАА
Спогодба за стабилизација и асоцијација
Кампањи
Youth for EU
ЕУ / ИПА Успешни Проекти
EU talks
EU in Macedonia
EU stars
Together for EU
Проекти
Претпристапна поддршка
ИПА 2007 - 2013
Друга странска помош
Програми на Унијата
ОРИО Програма
Твининг
ИПА 2014 - 2020
ИПА проекти
2019 © Секретаријат за европски прашања
Сите права се задржани.