ПОЧЕТНА | КОНТАКТ | МК | SQ | EN |
Вести
Остварена средба помеѓу Заменик претседателот Бесими со министерот за надворешни работи и трговија на Унгарија Петер Сијарто
Креативна и пријателска средба меѓу Бесими и Коѕиас во Атина
Амбасадорот Белели му врачи Национален орден на Вицепремиерот Бесими
Бесими во работна посета на Франција
Бесими во работна посета на Албанија
ЕУ во Македонија - Кафе пауза со француската амбасада
СЕП го промовираше студентскиот дебатен циклус ЕУ Ѕвезди
Одржан шеститот состанок на Специјалната група за реформа на јавната администрација во Скопје, Република Македонија
Изложба на Галерија Флукс на ЕУ појадокот
Одржан ЕУ појадок по повод 9 Мај со амбасадорите на земјите членки на ЕУ
Бесими во посета на Луксембург
Вицепремиерот Бесими во посета на Сојузна Република Германија
СЕП домаќин на ЕУ Разговори на тема еднаквост помеѓу мажите и жените
Обраќање на Државниот секретар во Секретаријатот за европски прашања, Блажеска на настанот „10 години соработка Долна Нормандија – Македонија “, Каен, Франција
Остварена средба помеѓу Државниот секретар во Секретаријатот за европски прашања Блажеска и Државниот секретар во Министерството за надворешни работи на Франција, Десир
Остварена средба помеѓу заменик претседателот Бесими со заменик премиерот и министер за надворешни работи на Кралството Белгија, Рејндерс
страница:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  [ 24 ]  25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38 
   
Процес на преведување
Општо
Поважни документи
Бази на податоци
Обука
Центар за Обука на СЕП
Стипендии
Соработки
Комуникација со јавноста
Испитување на јавното мислење ИРИ
Кампањи
Испитување на јавното мислење
ЛИСТА НА ИНФОРМАЦИИ ОД ЈАВЕН КАРАКТЕР
Конкурси за вработување
Документи
Бази на податоци
Слободен пристап до информации
Регистар на документи
Регистрација на проекти
Е-набавки
Вести
Публикации
За нас
Заменик Претседател на Влада за Европски Прашања
Организација
Систем за управување со процесот на пристапување кон ЕУ
Државен Секретар
Државни Советници
Сектори
Проектни единици
Кон преговори
Хронологија
Процес на пристапување кон ЕУ
Преговори
НПАА
Спогодба за стабилизација и асоцијација
Кампањи
ЕУ / ИПА Успешни Проекти
EU talks
EU in Macedonia
EU stars
Together for EU
Youth for EU
Проекти
Претпристапна поддршка
ИПА 2007 - 2013
ИПА 2014 - 2020
ИПА проекти
Друга странска помош
Програми на Унијата
ОРИО Програма
Твининг
2018 © Секретаријат за европски прашања
Сите права се задржани.